• Banner

Gjuhe dhe identitet ne rrjedhe te kohes, Gladiola Durmishaj
  • Gjuhe dhe identitet ne rrjedhe te kohes, Gladiola Durmishaj

Gjuhe dhe identitet ne rrjedhe te kohes, Gladiola Durmishaj

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Gjuhë dhe identitet në rrjedhë të kohës
Original: Gjuhë dhe identitet në rrjedhë të kohës
Category: Linguistics
Author: Gladiola Durmishaj
Publisher: Toena
Year: 2015
Pgs: 352
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-9928-4277-7-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Minerva

Çdo gjë është f*cked, Mark Manson

(0)

Me kombinimin e zakonshëm të erudicionit dhe humorit të papritur, Manson na sfidon të jemi më të ndershëm me veten dhe më të lidhur me botën në mënyra të cilat ndoshta nuk i kemi menduar më parë.

Price ALL1,000
More
In stock

Shkenca biblike, Robert Thomanikaj

(0)

Përveç kësaj fryme kritike të tij, në libër kemi edhe trajtime shkencore në disa tema të ndryshme, si ato mbi grohjen e tokës, lëvizjen e poleve të boshtit imagjinar të tokës dhe ndryshimin e polaritetit magnjetik të saj, kemi shpjegime të mëtejshme mbi principin e relativitetit, më kryesorja këtu: të trajtuar nën këndvështrimin dialektik.

Price ALL500
More
In stock

Publisher: Minerva

Teoria e gjithçkaje, Stephen Hawking

(0)

Duke përdorur këtë histori si një shtresë fillestare, Hawking na merr në një udhëtim tërheqës përmes lentes teleskopike të fizikës moderne për të fituar një pamje të re të universit - natyrën e vrimave të zeza, vazhdimin e hapësirës-kohë dhe informacionin e ri rreth origjinës të universit.

Price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)