• Banner

  • Reduced price
Edhe nje shqip, 31 intervista, Rudina Xhunga
  • Edhe nje shqip, 31 intervista, Rudina Xhunga

Edhe nje shqip, 31 intervista, Rudina Xhunga

ALL1,200
ALL1,020 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Edhe një shqip, 31 intervista
Original: Edhe një shqip, 31 intervista
Category: Publicistics, interviews
Author: Rudina Xhunga
Publisher: UET Press
Year: 2015
Pgs: 478
Weight: 0.501 kg.
ISBN: 978-9928-190-53-6

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001466

Publisher: LIRA

Manual i kulturës së përgjithshme, Jean-Francois Braunstein, Bernard Phan

(0)

"Kultura e përgjithshme'': një shprehje e re për një ide të vjetër Vetë shprehja ''kulturë e përgjithshme'' është relativisht e re. Për herë të parë, ajo përkufizohet më 1932, në Fjalorin e Akademisë franceze, si "tërësia e njohurive të përgjithshme mbi letërsinë, historinë, filozofinë, shkencat dhe artet".

Price ALL1,020 Regular price ALL1,200
More
In Stock

Reference: SKU001431

Publisher: UET Press

Hyrje në shkencat politike, Jean-Marie Denquin

(0)

Objektivi i këtij libri është të paraqesë një hyrje në shkencën politike. Përdorimi i këtij termi në njëjës duket se në ditët e sotme është bërë i zakonshëm. Por duhet të jemi të ndërgjegjshëm se nuk ka qenë gjithmonë kështu. Për një kohë të gjatë, zakoni e donte që të flitej për shkencat politike.

Price ALL510 Regular price ALL600
More
In Stock
chat Comments (0)