Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Evolucioni i hapesires urbane ne qytetin e Shkodres, Nevila Xhindi
  • Evolucioni i hapesires urbane ne qytetin e Shkodres, Nevila Xhindi

Evolucioni i hapesires urbane ne qytetin e Shkodres, Nevila Xhindi

Rating 
ALL900.00
Quantity
In stock

Description

Title: Evolucioni i hapësirës urbane në qytetin e Shkodrës
Original: Evolucioni i hapësirës urbane në qytetin e Shkodrës
Category: Architecture
Author: Nevila Xhindi
Publisher: UET Press
Year: 2013
Pgs: 114
Weight: 0.121 kg.
ISBN: 978-99956-39-86-0

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Evolucioni i hapesires urbane ne qytetin e Shkodres, Nevila Xhindi

Evolucioni i hapesires urbane ne qytetin e Shkodres, Nevila Xhindi

Write your review
You might also like

Brand: Te tjere

Arkitektura osmane ne Shqiperi 1385-1912, Machiel Kiel

Review(s): 0

Deri në dekadat e fundit, kryesisht për shkak të arsyeve politike, kishte një injorancë të plotë mbi trashëgiminë osmane në Europën Lindore, edhe pse për një gjysmë mileniumi ky rajon ishte pjesë integrale e botës muslimane dhe qytetet e Ballkanit ishin ndër qytetet më të rëndësishme të Perandorisë Osmane.

Price ALL2,000.00
More
In stock
16 other products in the same category: