• Banner

  • Reduced price

Nafta ne Albanide, Vangjel Kici

Title: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e Shqipërisë
Original: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e Shqipërisë
Category: Geology
Author: Vangjel Kici
Publisher: Albin
Year: 2013
Pgs. 226
Weight: 0.401 kg
ISBN: 978-9928-119-36-0

ALL200
ALL170 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e Shqipërisë
Original: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e Shqipërisë
Category: Geology
Author: Vangjel Kici
Publisher: Albin
Year: 2013
Pgs. 226
Weight: 0.401 kg
ISBN: 978-9928-119-36-0

Product Details
Albin
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Lindshmëria, sjellja riprodhuese dhe shoqëria, Mimoza Dushi, Hivzi Islami

(0)

Hulumtimi i përmbajtjeve më rilevante të natalitetit (fertilitetit) dhe të riprodhimit të popullsisë dhe determinanteve të tyre, si dhe i varshmërisë së variablave sociodemografikë dhe procesit të lindshmërisë dhe diferencimit të tij sipas karakteristikave të ndryshme ka rëndësi të madhe për njohjen e tërë gjendjes dhe tendencave të zhvillimit demografik.

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In stock

Publisher: Toena

Gjuha shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë Atdheut, Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa

(0)

Në radhë të parë, autorët kanë mëtuar që baza e nisjes të jetë sa më e thjeshtë. Gjithashtu, është pasur parasysh që ky tekst t'u shërbejë lexuesve dhe mësimdhënësve të shqipes: ai mund të përdoret nga mësues të gjuhës shqipe në diasporën shqiptare dhe arbëreshe, pra, për t'u mësuar lexim e shkrim shqiptarëve dhe arbëreshëve e për t'i bërë ata të...

Price ALL1,275 Regular price ALL1,500
More
In stock

Reference: SKU001599

Publisher: Toena

Medaljet shqiptare (1914-2002), Artan Lame, vol. 1 dhe 2

(0)

Medaljet, së bashku me pullat dhe monedhat, përbëjnë një nga simbolet më shprehëse të "Unit" të një shteti, të përpjekjeve të tij për të afirmuar popullin e vet, veçantinë e tij, gjurmën e tij mbi Glob. Në rastin e Shtetit Shqiptar, gjejmë rikonfirmimin e përjetshëm të kësaj. 

Price ALL10,710 Regular price ALL12,600
More
In Stock
chat Comments (0)