Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
  • Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip, L

SKU001501
Rating 

Title: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Original: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Category: Dictionary
Author: Luan Kaceli
Publisher: Botime Ada
Pgs. 338
Weight: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3

ALL650.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Original: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Category: Dictionary
Author: Luan Kaceli
Publisher: Botime Ada
Pgs. 338
Weight: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3

Product Details
Te tjere
SKU001501
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip, L

Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip, L

Title: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Original: Fjalor termash juridike, ekonomike dhe biznesi anglisht-shqip
Category: Dictionary
Author: Luan Kaceli
Publisher: Botime Ada
Pgs. 338
Weight: 0.382 kg
ISBN: 978-99943-961-5-3

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000380

Brand: Albin

Albanian-English Dictionary (Fjalor), Leonard Newmark

Review(s): 0

Title: Oxford Albanian-English Dictionary (Fjalor Shqip-Anglisht)* The most comprehensive dictionary of twentieth-century Albanian* Includes standard and non-standard AlbanianThe world's Most Trusted DictionariesEdited by: Leonard NewmarkPublishing house: Albin

Price ALL5,000.00
More
There are not enough products in stock