Reference books

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Fjalor i gjuhes shqipe View larger

Fjalor i gjuhes shqipe 2006

SKU001446

New book

In Stock

$28.17

-20%

$35.21

Add to wishlist

More info

Title: Fjalor i gjuhës shqipe 2006, me rreth 48 mijë fjalë (hard cover)
Origjinali: Fjalor i gjuhës shqipe 2006, me rreth 48 mijë fjalë (hard cover)
Category: Dictionary
Authors: Jani Thomai, Miço Samara, Pavli Haxhillari, Hajri Shehu, Thanas Feka, Valter Memisha, Artan Goga
Publisher: Akademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë
Year: 2006
Pgs. 1252
Weight: 1.287 kg.
ISBN: 978-99943-817-5-X

Reviews

Write a review

Fjalor i gjuhes shqipe 2006

Fjalor i gjuhes shqipe 2006

Related books

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)