Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Fobite, nje udherrefyes i plote, Gregory P. Korgeski
  • Fobite, nje udherrefyes i plote, Gregory P. Korgeski

Fobite, nje udherrefyes i plote, Gregory P. Korgeski

Rating 
ALL800.00
Quantity
In stock

Description

Title: Fobitë, një udhërrëfyes i plotë
Original: The Complete Idiot's Guide to Phobias
Category: Psychology
Author: Gregory P. Korgeski
Albanian translator: Jetmira Kërxhaliu, Ardit Sota
Publisher: Dituria
Year: 2011
Pgs. 278
Weight: 0.438 kg.
ISBN: 978-9928-103-16-1

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Fobite, nje udherrefyes i plote, Gregory P. Korgeski

Fobite, nje udherrefyes i plote, Gregory P. Korgeski

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Sekreti i shpirtit binjak, Arielle Ford

Review(s): 0

Title: Sekreti i shpirtit binjakOriginal: The soulmate secretCategory: Self – help bookAuthor: Arielle FordAlbanian translator: David HudhriPublisher: MinervaYear: 2013Pgs. 248Weight: 0.345 kgISBN: 978-9928-164-81-0

Price $8.42
More
In stock

Publisher: Bota Shqiptare

Ti je vërtetë i fortë, Jen Sincero

Review(s): 0

 Përmes tij do të identifikosh dhe ndryshosh besimet dhe sjelljet sabotuese që nuk të lejojnë të arrish atë që dëshiron, do të kapërcesh frikërat, me qëllim përballjen me rreziqe të mëdha emocionuese, do të gjesh si të fitosh më shumë pará, do të mësosh si të duash veten dhe të tjerët, do të përcaktosh objektiva dhe do t’i arrish ato. Në thelb, ky libër...

Price $9.47 Regular price $10.53
More
In stock