All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Lufta e Shejntë, Afroviti Ilo Miçalliu

Rating 

Afroviti Ilo Miçalliu ka lindur në Durrës në vitin 1982. Ka mbaruar arsimin elartë dega Stomatologji në Universitetin e Mjeksisë në vitin 2007. Ka botuar poezi në gazetën “Muzgu”, bën pjesë në antologjinë poetike “Muzgu” në numrat 9,10,11 dhe 12.

ALL600.00
ALL480.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Lufta e Shejntë

Category: Poetry

Author: Afroviti Ilo Miçalliu

Publisher: Botimet ADA

Year: 2018

Pgs: 188

Weight: 0.208 kg

ISBN: 978-9928-244-83-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Lufta e Shejntë, Afroviti Ilo Miçalliu

Lufta e Shejntë, Afroviti Ilo Miçalliu

Afroviti Ilo Miçalliu ka lindur në Durrës në vitin 1982. Ka mbaruar arsimin elartë dega Stomatologji në Universitetin e Mjeksisë në vitin 2007. Ka botuar poezi në gazetën “Muzgu”, bën pjesë në antologjinë poetike “Muzgu” në numrat 9,10,11 dhe 12.

Write your review
16 other products in the same category: