All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Djegur në ujë, mbytur në flakë, Charles Bukowski
  • Djegur në ujë, mbytur në flakë, Charles Bukowski

Djegur në ujë, mbytur në flakë, Charles Bukowski

Rating 
ALL1,500.00
ALL1,200.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Djegur në ujë, mbytur në flakë
Original: Burning in water, drowning in flame
Category: Poetry
Author: Charles Bukowski
Albanian translator: Virgjil Muçi
Publisher: Fan Noli
Year: 2019
Pgs: 282
Weight: 0.355 kg.
ISBN: 978-9928-291-02-8

Product Details
Fan Noli
Reviews

Write your review

Djegur në ujë, mbytur në flakë, Charles Bukowski

Djegur në ujë, mbytur në flakë, Charles Bukowski

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Poezi të zgjedhura, Rainer Maria Rilke

Review(s): 0

Veprat e tij më të njohura përfshijnë përmbledhjet me poezi të titulluara “Elegjitë e Duinos” dhe “Sonete për Orfeun”, si dhe vëllimin e titulluar “Letra një poeti të ri”. Poezitë e përfshira në këtë botim janë përzgjedhur nga përkthyesi Arb Elo dhe u përkasin kryesisht dy përmbledhjeve të lartëpërmendura.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock