• Banner

  • Reduced price
Toka te pabanuara, Sokol Zekaj
  • Toka te pabanuara, Sokol Zekaj

Toka të pabanuara, Sokol Zekaj

6.230000
5.300000 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Toka të pabanuara
Category: Poetry
Author: Sokol Zekaj
Publisher: Pika pa Sipërfaqe
Year: 2017
Pgs: 191
Weight: 0.203 kg.
ISBN: 978-9928-185-52-5

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Toena

Lulet e egra, Emil P. Asdurian

(0)

Libri "Lulet e egra" përfshin pesëdhjetë e një poezi të zgjedhura. Ideja, ashtu si vetë libri, u ngjiz në vitet 2014 dhe 2015, me rrënjët thellë në një mall për vendlindjen, atë dashuri shpesh të pashprehur, ashtu si dhe të një kohe të vështirë, por tepër romantike, të rinisë sime, kur ndrydhur brenda një muri të betontë të një diktature, që u mundua të...

Price 4.540000 Regular price 5.340000
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)