Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani
  • Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani

Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani

Rating 
ALL700.00
Quantity
In stock

Description

Title: Kjo faqe e grisur, përmbledhje poetike (2000 – 2016)
Category: Poetry
Author: Claudio Pozzani
Albanian translator: Mira Tuci
Publisher: Zenit Editions
Year: 2017
Pgs: 132
Weight: 0.176 kg.
ISBN: 978-9928-113-61-0

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani

Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Pegi

Mish dhe qiell,Pier Paolo Pasolini

Review(s): 0

“Mish dhe qiell” është një përmbledhje me poezi kushtuar kryesisht të rinjve. Përzgjedhja e bërë me kujdes është shumë kuptimplotë për t’i shoqërar lexuesit, veçanërisht të rinjtë, në botën e poetit Pier Paolo Pasolini.

Price CHF4.80 Regular price CHF5.70
More
In stock