• Banner

  • Reduced price
Poezi, Georg Trakl
  • Poezi, Georg Trakl

Poezi, Georg Trakl

kr63.64
kr54.09 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Poezi
Category: Poetry
Author: Georg Trakl
Albanian translator: Arb Elo
Publisher: Pika pa sipërfaqe
Year: 2016
Pgs: 335
Weight: 0.334 kg.
ISBN: 978-9928-185-31-0

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

Përmasa e katërt, Janis Ricos

(0)

Përmasa e katërt, që i jep titullin librit, është, sipas vetë poetit, koha, jo thjesht koha biologjike që rrënon, shkatërron dhe e shpie njeriun drejt vdekjes, por kryesisht koha historike, e cila e shkundullon protagonistin dhe e detyron të luftojë me të shkuarën dhe të ardhmen, në mënyrë që, duke shqyrtuar veprat e veta, të shpjegojë shkaqet që i...

Price kr77.27 Regular price kr90.91
More
In stock
chat Comments (0)