• Banner

  • Reduced price
Poezi, Georg Trakl
  • Poezi, Georg Trakl

Poezi, Georg Trakl

£5.38
£4.58 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Poezi
Category: Poetry
Author: Georg Trakl
Albanian translator: Arb Elo
Publisher: Pika pa sipërfaqe
Year: 2016
Pgs: 335
Weight: 0.334 kg.
ISBN: 978-9928-185-31-0

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Zambaku

Pajtoni, Nikollai V. Gogol

(0)

Janë tregime me subjekt të gërshetuar fantastik dhe realist: përshkrimi i jetës fshatarake, i zakoneve dhe i dokeve të atyre anëve, shoqërohet me përshkrimet e paharrueshme të natyrës dhe me riprodhimin e goditur të gojëdhënave në frymën e folklorit ukrainas. 

Price £3.92 Regular price £4.62
More
In stock

Publisher: Dituria

E çmendun, e çmendun, e çmendun dashunie për ty, Alda Merini

(0)

Poezia, dashuria dhe çmenduria futen njëkohësisht në jetën e poetes Alda Merini, një stuhi që e përmbysi, në adoleshencë, deri kur ajo arrin të fitojë mbi të, me forcën e fjalës. Ndërkohë që tregon për vitet e kaluara në spitalin psikiatrik, ajo padit përvojën më të dhimbshme: urdhrin që i jep mjeku që të mos dashurohet.

Price £3.92 Regular price £4.62
More
In stock
chat Comments (0)