Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Zoti zbret mbi jasemine, Shqiponja Axhami
  • Zoti zbret mbi jasemine, Shqiponja Axhami

Zoti zbret mbi jasemine, Shqiponja Axhami

Rating 
ALL700.00
Quantity
In stock

Description

Title: Zoti zbret mbi jaseminë (hard cover)
Original: Zoti zbret mbi jaseminë
Category: Poetry
Author: Shqiponja Axhami
Publisher: Onufri
Year: 2016
Pgs: 134
Weight: 0.354 kg.
ISBN: 978-9928-226-24-2

Product Details
Onufri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Zoti zbret mbi jasemine, Shqiponja Axhami

Zoti zbret mbi jasemine, Shqiponja Axhami

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Onufri

Transkript nga krevati tjetër, Ervin Hatibi

Review(s): 0

Gurore dhe robër lufte nën Gjinkalla të Sirakuzës E sata herë në histori që shkruhet  Për ta: djem Athine, robër dërrmuar Nën gjinkalla siciliane Gjinkalla mesdite, metronomë Robër athinas që recitojnë Në radhë, zinxhirët prush në qafë Para kritikut letrar lokal Buzët plagë, përcëlluar Kishin sulmuar Sirakuzën

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Brand: Te tjere

It is you searching for you, Ilda Dashi

Review(s): 0

I am ultimately as unknown to myself, as you are to yourself. We are each like unsolved puzzles that are longing to be found and solved. We are each like empty scripts that are waiting to be written upon, poems that are screaming to be composed or lyrics yet to be sung.

Price ALL1,200.00
More
There are not enough products in stock