• Banner

Kur vetetin ciftelia, Silvana Berki
  • Kur vetetin ciftelia, Silvana Berki

Kur vetetin ciftelia, Silvana Berki

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Kur vetëtin çiftelia
Original: Kur vetëtin çiftelia
Category: Poetry
Author: Silvana Berki
Publisher: Toena
Year: 2016
Pgs: 204
Weight: 0.201 kg.
ISBN: 978-9928-205-46-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Toena

Oksimoron, Maklena F. Nika

(0)

Do të dalloja tregimin hyrës “Blu” mbi vetminë, ku ajo përshkruan disa variacione vetmish (vetminë e mërzisë, vetminë e trishtimit, vetminë e nostalgjisë, vetminë e ekzistencës, vetminë e vdekjes) brenda vetmisë së saj, të cilat janë aq të ndryshme, deri të kundërta. Pluraliteti i subjektit të saj të mahnit, dhe kjo shfaqet si atribut i objektit të saj...

Price ALL700
More
In stock
chat Comments (0)