All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Libri i tiranive, Ismail Syla
  • Libri i tiranive, Ismail Syla

Libri i tiranive, Ismail Syla

Rating 
ALL700.00
ALL560.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Libri i tiranive
Original: Libri i tiranive
Category: Poetry
Author: Ismail Syla
Publisher: Toena
Year: 2016
Pgs: 196
Weight: 0.201 kg.
ISBN: 978-9928-205-47-6

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Libri i tiranive, Ismail Syla

Libri i tiranive, Ismail Syla

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Transkript nga krevati tjetër, Ervin Hatibi

Review(s): 0

Gurore dhe robër lufte nën Gjinkalla të Sirakuzës E sata herë në histori që shkruhet  Për ta: djem Athine, robër dërrmuar Nën gjinkalla siciliane Gjinkalla mesdite, metronomë Robër athinas që recitojnë Në radhë, zinxhirët prush në qafë Para kritikut letrar lokal Buzët plagë, përcëlluar Kishin sulmuar Sirakuzën

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock