All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Sikur qenia, Krenar Zejno
  • Sikur qenia, Krenar Zejno

Sikur qenia, Krenar Zejno

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Sikur qenia, elegji në gji të gjindjes
Original: Sikur qenia, elegji në gji të gjindjes
Category: Poetry
Author: Krenar Zejno
Publisher: Zenit Editions
Year: 2009
Pgs: 100
Weight: 0.224 kg.
ISBN: 978-99956-787-1-5

Product Details
Zenit Editions
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Sikur qenia, Krenar Zejno

Sikur qenia, Krenar Zejno

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

It is you searching for you, Ilda Dashi

Review(s): 0

I am ultimately as unknown to myself, as you are to yourself. We are each like unsolved puzzles that are longing to be found and solved. We are each like empty scripts that are waiting to be written upon, poems that are screaming to be composed or lyrics yet to be sung.

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Onufri

Këngë e verdhë zogu në mesnatë, Alisa Veliaj

Review(s): 0

Poezitë e Velajt botohen gjerësisht në gazeta dhe revista në gjuhën angleze, por jo vetëm. Në vitin 2014, Alisa Velaj ka hyrë në shortlistën e çmimit prestigjoz të poezisë “Erbacce Prize Poetry Award” në Angli. Në fushën e studimeve letrare, Velaj mban titullin shkencor “Doktore e Shkencave Filologjike”.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock