All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Album me ninanana, Krenar Zejno
  • Album me ninanana, Krenar Zejno

Album me ninanana, Krenar Zejno

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Album me ninanana
Original: Album me ninanana
Category: Poetry
Author: Krenar Zejno
Publisher: Zenit Editions
Year: 2008
Pgs: 96
Weight: 0.191 kg.
ISBN: 978-99956-605-8-1

Product Details
Zenit Editions
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Album me ninanana, Krenar Zejno

Album me ninanana, Krenar Zejno

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2976

Publisher: Aleph

Leng argjendi, Rudi Erebara

Review(s): 0

U puqën dy skajet e materies,u ndez një dritë e fortë si dyshim,dhe ne vendosëm të ndahemi,dy lëvozhga që rrojnë,mbi ujë të qetë pasdite.Asgjë nuk u mat me humbjen tonë,asgjë nuk u rrit.

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock

Reference: SKU000939

Publisher: Botime Franceskane

Gjeth e Lule, At Vincenc Prennushi

Review(s): 0

Title: Gjeth e Lule (Leaves and Flowers)Poezi (Poetry)Author: At Vinçenc PrennushiPublisher: Botime Françeskane, Shkodër, 2006Bazuar te botimi origjinal i vitit 1931 (based on the original publication of 1931)Pgs. 180Weight: 0.32 kgISBN: 9789992798171

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
There are not enough products in stock