• Banner

AmorDheu, Krenar Zejno
  • AmorDheu, Krenar Zejno

AmorDheu, Krenar Zejno

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: AmorDheu (hard cover)
Original: AmorDheu
Category: Poetry
Author: Krenar Zejno
Publisher: Zenit Editions
Year: 2012
Pgs: 80
Weight: 0.291 kg.
ISBN: 978-9928-113-14-9

Product Details
Zenit Editions
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Poezi të zgjedhura, Luljeta Lleshanaku

(0)

Poezi të tilla që vijnë si rezultat i një nevojë të brendshme të përzier me imagjinatë, që në dukje s’pyesin fare për lexuesin apo kritikën dhe që sigurisht që nuk u bëjnë fresk atyre, të qarta dhe në masë të madhe të pasforcuara– e çojnë Lleshanakun afër poetëve të mëdhenj të Evropës Qendrore dhe Lindore, si: Ahmatova, Herbert, Holub, Szymborska, Zagajewski

Price ALL900 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)