• Banner

Fort do te te mberthej o jete, Selvi Becaj
  • Fort do te te mberthej o jete, Selvi Becaj

Fort do te te mberthej o jete, Selvi Becaj

Rating 
ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Fort do të të mbërthej o jetë...
Original: Fort do të të mbërthej o jetë...
Category: Poetry
Author: Selvi Beçaj
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs: 96
Weight: 0.121 kg.
ISBN: 978-99943-0-311-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
Reviews

Write your review

Fort do te te mberthej o jete, Selvi Becaj

Fort do te te mberthej o jete, Selvi Becaj

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001308

Publisher: Buzuku

Këngë për Kosovën, Kasëm Trebeshina

Review(s): 0

Poezia është dimension i veçantë në kompleksin artistik trebeshian dhe, pos si zhanër i veçantë, shdtrihet kudo: është jo vetëm pjesë përbërëse e teksteve të përkatësive të ndryshme, por edhe vetë lënda e shtrirë kudo... Është një amalgamë që shkrin njësitë më të vogla po dhe tërësitë artistike, duke i dhënë shpirt artit të tij.

Price ALL500
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001640

Publisher: Princi

Buzë të ngrira në gaz, Zef Zorba

Review(s): 0

Zef Zorba lindi më 1920 në Kotorr të Malit të Zi në një familje shqiptare. Mbas mbarimit të gjimnazit në Shkodër, më 1941 regjistrohet në Fakultetin e Shkencave Shoqërore, dega e Studimeve Politike në Universitetin e Padovas në Itali.

Price ALL500
More
Out-of-Stock