All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shekuj te nje jete, Angjelina Ndoj
  • Shekuj te nje jete, Angjelina Ndoj

Shekuj te nje jete, Angjelina Ndoj

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Shekuj të një jete
Original: Shekuj të një jete
Category: Poetry
Author: Angjelina Ndoj
Publisher: Emar
Year: 2015
Pgs: 188
Weight: 0.243 kg.
ISBN: 978-9928-4284-0-0

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shekuj te nje jete, Angjelina Ndoj

Shekuj te nje jete, Angjelina Ndoj

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001957

Brand: Toena

Arome gruaje, Alma Papamihali

Review(s): 0

Alma Papamihali është ndër poetet bashkëkohore më të dashura. Kur bëj këtë përcaktim, gjithmonë kam parasysh krahasimin me poetët bashkëkohorë botërore. Deri më sot në letërsinë shqipe kam vleresuar Lasgushin për poezinë e ndjenjës, Xhevahir Spahiun për kulminacionin patatik dhe Koçi Petritin për lirikën e detajit.

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 2976

Brand: Aleph

Leng argjendi, Rudi Erebara

Review(s): 0

U puqën dy skajet e materies,u ndez një dritë e fortë si dyshim,dhe ne vendosëm të ndahemi,dy lëvozhga që rrojnë,mbi ujë të qetë pasdite.Asgjë nuk u mat me humbjen tonë,asgjë nuk u rrit.

Price ALL540.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock