All best sellers
  • Banner

Erotikrisht ne kohen e shkruar, Krenar Zejno
  • Erotikrisht ne kohen e shkruar, Krenar Zejno

Erotikrisht ne kohen e shkruar, Krenar Zejno

Rating 
ALL700.00
Quantity
In stock

Description

Title: Erotikrisht në kohën e shkruar, erërat e Erosit
Original: Erotikrisht në kohën e shkruar, erërat e Erosit
Category: Poetry
Author: Krenar Zejno
Publisher: Zenit Editions
Year: 2015
Pgs: 80
Weight: 0.167 kg.
ISBN: 978-9928-113-31-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Erotikrisht ne kohen e shkruar, Krenar Zejno

Erotikrisht ne kohen e shkruar, Krenar Zejno

Write your review
You might also like

Reference: 2976

Brand: Aleph

Leng argjendi, Rudi Erebara

Review(s): 0

U puqën dy skajet e materies,u ndez një dritë e fortë si dyshim,dhe ne vendosëm të ndahemi,dy lëvozhga që rrojnë,mbi ujë të qetë pasdite.Asgjë nuk u mat me humbjen tonë,asgjë nuk u rrit.

Price ALL600.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU001761

Brand: Te tjere

Eliksir dashurie, Ahmet Mehmeti

Review(s): 0

Vëllim poetik me tematikë të larmishme ku dominojnë motivet patriotike, erotike, filozofike. E veçanta e këtij vëllimi është figuracioni i larmishëm, ritmika e melodika tingëlluese si dhe stili telegrafik, pa fjalë të tepërta dhe me shumë ndjenja të sinqerta.

Price ALL270.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock