• Banner

Puthje pa lamtumire, Ardi Omeri

Rating 
ALL500
Quantity
In stock

Description

Title: Puthje pa lamtumirë
Original: Puthje pa lamtumirë
Category: Poetry
Author: Ardi Omeri
Publisher: Emar
Year: 2014
Pgs. 124
Weight: 0.162 kg
ISBN: 978-9928-4031-9-3

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
Reviews

Write your review

Puthje pa lamtumire, Ardi Omeri

Puthje pa lamtumire, Ardi Omeri

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001775

Publisher: Tirana Times

Ngjarje ne toke, Prec Zogaj

Review(s): 0

Ngjarje në tokë, një përmbledhje e veprës së poetit dhe politikanit shqiptar Preç Zogaj, flet për përvojën kolektive të popullit shqiptar gjatë periudhës që çoi drejt rënies së komunizmit në Europën Lindore dhe menjëherë pas saj.

Price ALL1,000
More
In Stock