• Banner

Mos e ndiqni hijen, Edmond Shallvari
  • Mos e ndiqni hijen, Edmond Shallvari

Mos e ndiqni hijen, Edmond Shallvari

SKU001060
Title: Mos e ndiqni hijen (Don't follow the shadow)Poezi (poetry)Author: Edmond ShallvariPublisher: Dija-Poradeci, 2009Pgs. 96Weight: 0.09 kgISBN: 978-99956-743-4-4

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 3.075511 Up to 9.226532
3.12
Quantity
Out-of-Stock

Description
Title: Mos e ndiqni hijen (Don't follow the shadow)Poezi (poetry)Author: Edmond ShallvariPublisher: Dija-Poradeci, 2009Pgs. 96Weight: 0.09 kgISBN: 978-99956-743-4-4
Product Details
Dija-Poradeci
SKU001060
16 other products in the same category:

Bota ime, Afroviti Ilo Miçalliu

(0)

Afroviti Ilo Miçalliu ka lindur në Durrës në vitin 1982. Ka mbaruar arsimin elartë dega Stomatologji në Universitetin e Mjeksisë në vitin 2007. Ka botuar poezi në gazetën “Muzgu”, bën pjesë në antologjinë poetike “Muzgu” në numrat 9,10,11 dhe 12.

Price CHF4.90
More
In stock

Reference: SKU000940

Publisher: Ideart

Liber deti, Arian Leka

(0)

Title: Libër detiOriginal: Libër detiCategory: PoetryAuthor: Arian LekaPublisher: IdeartYear: 2009Pgs. 176Weight: 0.24 kgISBN: 978-99956-29-45-8

Price CHF4.90
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)