• Banner

  • Reduced price
Etika, një hyrje e shkurtër, Simon Blackburn
  • Etika, një hyrje e shkurtër, Simon Blackburn

Etika, nje hyrje e shkurter, Simon Blackburn

ALL700
ALL595 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Etika, një hyrje e shkurtër
Original: Ethics: a very short introduction
Category: Philosophy
Author: Simon Blackburn
Albanian translator: Kushtrim Canolli
Publisher: CUNEUS
Year: 2018
Pgs: 180
Weight: 0.241 kg.
ISBN: 978-9951-602-12-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Pika pa Siperfaqe

Marksizmi dhe krishterimi, Alasdair Macintyre

(0)

Jetërsimi i popullit çifut i ka çuar ata të sendëzojnë ligjin e qenësisë së tyre. Në të kundërt, Jezui predikon një ligj të brendshëm, i shkruar në zemrat e njerëzve, dhe për pasojë përbën një tejkalim të tëhuajësimit çifut. Mirëpo ky predikim refuzohet prej çifutëve. Kështu Jezui e lë mënjanë detyrën e shëlbimit të kombit dhe, përmes predikimit të tij, i...

Price ALL765 Regular price ALL900
More
In stock
chat Comments (0)