• Banner

  • Perpjekja nr. 34 - 35, Shqiptaret dhe arkitektura

Përpjekja nr. 34 – 35, Shqiptarët dhe arkitektura

ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Përpjekja nr. 34 – 35, Shqiptarët dhe arkitektura
Category: Cultural paper
Author: Severals
Publisher: Qendra Përpjekja
Year: 2016
Pgs: 244
Weight: 0.421 kg.

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like

Publisher: Përpjekja

Përpjekja, nr. 32-33

Rëndësia e këtij numri është e dyfishtë. Së pari, ai tregon se ka studiues të rinj, që po marrin stafetën e kërkimeve me një metodologji të re shkencore, të ndryshme nga ajo e kulturës së trashëguar; së dyti, në faktin se theksi i këtyre studimeve vihet mbi periudhën e komunizmit, që është thuajse e pastudiuar, ndërkohë që ka qenë kaq vendimtare në...

Price ALL700
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: 2975

Publisher: Ideart

Poeteka, nr. 24

Title: Poeteka, nr. 24Original: Poeteka, nr. 24Prepared by: Arian LekaCategory: Literature paperPublisher: PoetekaYear: 2013Pgs. 142Weight: 0.27 kg

Price ALL700
More
In Stock
Comments (0)