All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Per letersine shqipe te shekullit te 20-te, Shaban Sinani
  • Per letersine shqipe te shekullit te 20-te, Shaban Sinani

Per letersine shqipe te shekullit te 20-te, Shaban Sinani

SKU001317
Rating 

Title: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Original: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Category: Literature critics
Author: Shaban Sinani
Publisher: Naimi
Year: 2010
Pgs. 496
Weight: 0.551 kg
ISBN: 978-99956-859-4-2

ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Original: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Category: Literature critics
Author: Shaban Sinani
Publisher: Naimi
Year: 2010
Pgs. 496
Weight: 0.551 kg
ISBN: 978-99956-859-4-2

Product Details
Te tjere
SKU001317

Data sheet

Supplier
Shaban Sinani
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Per letersine shqipe te shekullit te 20-te, Shaban Sinani

Per letersine shqipe te shekullit te 20-te, Shaban Sinani

Title: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Original: Për letërsinë shqipe të shekullit të 20-të
Category: Literature critics
Author: Shaban Sinani
Publisher: Naimi
Year: 2010
Pgs. 496
Weight: 0.551 kg
ISBN: 978-99956-859-4-2

Write your review
You might also like

Reference: SKU001973

Brand: Naimi

Tradita gojore si etnotekst, Shaban Sinani

Review(s): 0

Title: Tradita gojore si etnotekst, studime për etno - folkloristikën krahasimtareOriginal: Tradita gojore si etnotekst, studime për etno - folkloristikën krahasimtareCategory: StudyAuthor: Shaban SinaniPublisher: NaimiYear: 2012Pgs. 372Weight: 0. 467 kgISBN: 978-9928-109-22-4

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU001624

Brand: Te tjere

Poetika e dramaturgjise dhe mendimit estetik, Jakup Mato

Review(s): 0

Title: Poetika e dramaturgjisë dhe mendimit estetik (1901-1939)Original: Poetika e dramaturgjisë dhe mendimit estetik (1901-1939)Category: StudyAuthor: Jakup MatoPublisher: Akademia e Shkencave të ShqipërisëYear: 2005Pgs. 330Weight: 0.423 kgISBN: 978-99943-763-2-2

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock