All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Permbledhje legjislacioni per pushtetin gjyqesor dhe sistemin e drejtesise

2850
Rating 

Title: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë (hard cover)
Original: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë
Category: Law
Publisher: Alb Juris
Year: 2010
Pgs. 556
Weight: 0.591 kg
ISBN: 978-99956-753-4-X

ALL2,000.00
ALL1,600.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë (hard cover)
Original: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë
Category: Law
Publisher: Alb Juris
Year: 2010
Pgs. 556
Weight: 0.591 kg
ISBN: 978-99956-753-4-X

Product Details
2850
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Permbledhje legjislacioni per pushtetin gjyqesor dhe sistemin e drejtesise

Permbledhje legjislacioni per pushtetin gjyqesor dhe sistemin e drejtesise

Title: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë (hard cover)
Original: Përmbledhje legjislacioni për pushtetin gjyqësor dhe sistemin e drejtësisë
Category: Law
Publisher: Alb Juris
Year: 2010
Pgs. 556
Weight: 0.591 kg
ISBN: 978-99956-753-4-X

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001841

Publisher: Te tjere

Biznesi i vogel, Ilir Daliu

Review(s): 0

Title: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleOriginal: Biznesi i vogël, guidë praktike e detyrimeve ligjore e fiskaleCategory: Law, accountingAuthor: Ilir DaliuPublisher: Studio "Kontabiliteti 411"Year: 2011Pgs. 136Weight: 0.189 kgISBN: 978-99956-87-61-8

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In Stock

Reference: SKU001276

Publisher: Te tjere

E drejta private, Francesco Galgano

Review(s): 0

Title: E drejta private, pjesa e parë, PronësiaOriginal: Diritto PrivatoCategory: LawAuthor: Francesco GalganoAlbanian translator: Alban BratiPublisher: LuarasiYear: 2003Pgs. 200Weight: 0.211 kgISBN: N/A

Price ALL520.00 Regular price ALL650.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 2909

Publisher: Alb Juris

Kodi i Punes

Review(s): 0

Title: Kodi i PunësOriginal: Kodi i PunësCategory: LawPublisher: Alb JurisYear: 2011Pgs. 336Weight: 0.251 kgISBN: 978-99956-856-6-9

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
There are not enough products in stock