All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Rating 

Ky fjalor ofron: 

•Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe. 

• Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme. 

• Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme. 

• I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

ALL1,100.00
ALL880.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Fjalor Shqip-Spanjisht/ Diccionario Albanes-Espanol

Original: Fjalor Shqip-Spanjisht/ Diccionario Albanes-Espanol

Category: Dictionary

Author: Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Publisher: EDFA

Pgs: 501

Weight: 0.550 kg

ISBN: 978-99930-040-6-5 

Product Details
EDFA Botime
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Ky fjalor ofron: 

•Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe. 

• Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme. 

• Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme. 

• I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Write your review
3 produkte të tjera në këtë kategori: