• Banner

Atalanta, Gianni Rodari

ALL750
Quantity
In stock

Description

Title: Atalanta
Original: Atalanta
Category: Ilustrated book for children
Author: Gianni Rodari
Translator: Orjela Stafasani
Ilustrations: Diellza Gojani
Publisher: Dukagjini
Year: 2021
Pgs: 110
Weight: 0.19 kg
ISBN: 978-9951-05-430-0
This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Stiliste mode

Krijoje ti atë veshje! Zgjidh nga modelet me ngjyra veshjet sipas dëshirës dhe ngjiti te figurat e skicuara. Ti mund t'i ngjyrosësh vetë modelet sipas shijes tënde dhe më pas t'u ngjitësh motive, aksesorë apo xixa.

Price ALL1,150
More
In stock

Publisher: Pegi

Olivia, Ian Falconer

Ejani, ejani të festojmë të gjithë për këtë debutim të jashtëzakonshëm të Ian Falconer – it dhe derrkuckës së tij të paharrueshme.

Price ALL800
More
In stock

Publisher: Albas

Koni luan futboll, Liane Schneider, Eva Wenzel-Burger

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Price ALL370
More
In stock
Comments (0)