All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

E megjithate jetojme, Edmond Shallvari

SKU000286
Rating 
ALL490.00
ALL441.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: E megjithatë jetojmë, shkrime të kujtuara dhe kujtime të shkruara
Original: E megjithatë jetojmë, shkrime të kujtuara dhe kujtime të shkruara
Category: Memories
Author: Edmond Shallvari
Publisher: Bota e Re
Pgs. 267
Weight: 0.361 kg.

Product Details
Te tjere
SKU000286
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

E megjithate jetojme, Edmond Shallvari

E megjithate jetojme, Edmond Shallvari

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Orientalizmi, Eduard Said

Review(s): 0

Të besosh që Orienti është i krijuar, ose siç unë e quaj “orientalizuar”, dhe të besosh se kjo që  ka ndodhur është thjesht një nevojë e imagjinatës, është mungesë e madhe sinqeriteti. Lidhja që ekziston ndërmjet Perëndimit dhe Lindjes, është një lidhje force e dominimi e një hegjemoni komplekse në gradë të ndryshme.

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock