• Banner

Shqiperia pas renies se komunizmit, Clarisa De Waal
  • Shqiperia pas renies se komunizmit, Clarisa De Waal

Shqiperia pas renies se komunizmit, Clarisa De Waal

SKU001168
ALL1,200
Quantity
In Stock

Description

Title: Shqipëria pas rënies së komunizmit
Category: History
Author: Clarisa De Waal
Albanian translator: Jorgji Qirjako
Shtëpia botuese: AIIS
Year: 2009
Pgs. 410
Weight: 0.496 kg.
ISBN: 978-99956-736-6-6

Product Details
SKU001168
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
16 other products in the same category:

Mein Kampf (Lufta ime), Adolf Hitler, vëllimi i parë

(0)

Rruga mëse e jashtëzakonshme e jetës së tij ka treguar se si idetë e mbrapshta, të përhapura si ide misionarësh, mund të çojnë në programe politike plotësisht të çmendura dhe në tragjedi më përmasa botërore. Ky libër duhet lexuar që t'i hiqet velloja e misterit që e rrethon, për të parandaluar ekstremizmin dhe urrejtjen e çdo lloji. Mein Kampf duhet të...

Price ALL1,500
More
In stock
chat Comments (0)