All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Ciklopi, Brajan Sukaj

Rating 

Dhe vetëm në një botë të tillë, ku gjithçka është e mundur, djali i saj, kur të rritej, do të ishte i lirë të dilte e të bënte ç’të donte, pa u parë me sy të llahtarisur sikur të ishte një bishë e egër. Por jo në këtë botë. 

ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Ciklopi

Original: Ciklopi

Category: Novel

Author: Brajan Sukaj

Publisher: Ombra GVG

Year: 2018

Pgs: 224

Weight: 0.277 kg

ISBN: 978-9928-06-225-3

Product Details
OMBRA GVG
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ciklopi, Brajan Sukaj

Ciklopi, Brajan Sukaj

Dhe vetëm në një botë të tillë, ku gjithçka është e mundur, djali i saj, kur të rritej, do të ishte i lirë të dilte e të bënte ç’të donte, pa u parë me sy të llahtarisur sikur të ishte një bishë e egër. Por jo në këtë botë. 

Write your review
You might also like
16 other products in the same category: