All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Tutori, Mimoza Ahmeti
  • Tutori, Mimoza Ahmeti

Tutori, Mimoza Ahmeti

Rating 
$11.05
$8.84 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Tutori
Category: Novel
Author: Mimoza Ahmeti
Publisher: Mapo Editions
Year: 2018
Pgs: 182
Weight: 0.231 kg.
ISBN: 978-9928-213-22-8

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Tutori, Mimoza Ahmeti

Tutori, Mimoza Ahmeti

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: UEGEN

Habia, Dashnor Kokonozi

Review(s): 0

Elegancë që e shoqëron lexuesin faqe pas faqe, kapitull pas kapitulli, pavarësisht se aty tregohen ndodhi dramatike, ndjenja turbulluese, dilema tronditëse, ankthe marrorëse; por edhe situata absurde e groteske, shpeshherë shoqëruar nga nuanca komike, fryt i një konteksti sa paradoksal aq edhe i njëmendtë. 

Price $6.74 Regular price $8.42
More
In stock

Publisher: Dritëro

Njeriu me top, Dritëro Agolli

Review(s): 0

Një nga romanet më të lexuara të shkrimtarit Dritëro Agolli, Njeriu me top përshkruan përballjen e traditës zakonore shqiptare të hakmarrjes me botën e armëve moderne të Luftës së Dytë Botërore dhe trazirave e dilemave të njerëzve që përjetuan këto kohë.

Price $5.89 Regular price $7.37
More
In stock