All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Ajlen, Esmeralda Petrela
  • Ajlen, Esmeralda Petrela

Ajlen, Esmeralda Petrela

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Ajlen
Category: Novel
Author: Esmeralda Petrela
Publisher: Dudaj
Year: 2018
Pgs: 328
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-99943-0-547-6

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ajlen, Esmeralda Petrela

Ajlen, Esmeralda Petrela

Write your review
16 other products in the same category:

Brand: Toena

Gjemia e mbytur, Fatos Kongoli

Review(s): 0

Në një vilë periferike të kryeqytetit, në Natën e Krishtlindjes 2014, bien aksidentalisht në kurthin e policisë tre persona: një gazetar investigativ dhe dy të moshuar të çuditshëm, rreth të shtatëdhjetave, njëri ish-hetues i sigurimit të shtetit, tjetri ish-operativ.

Price $8.90 Regular price $9.85
More
In stock