All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Peshperime gruaje, Klara Buda
  • Peshperime gruaje, Klara Buda

Peshperime gruaje, Klara Buda

Rating 
ALL900.00
ALL720.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Pëshpërimë gruaje
Category: Novel
Author: Klara Buda
Publisher: Mapo Editions
Year: 2017
Pgs: 310
Weight: 0.376 kg.
ISBN: 978-9928-213-13-6

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Peshperime gruaje, Klara Buda

Peshperime gruaje, Klara Buda

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botimet Dudaj

Le të na bashkojë era, Iva Musaraj

Review(s): 0

Ajo i shpjegonte se, kur merr ndër duar një gotë verë, ke vënë në punë shqisën e të prekurit. E ndërsa e nuhat, ke përdorur shqisën e nuhatjes. Kur e pi, ke vënë në lëvizje të gjitha shqisat e ndijimit dhe të shijes. Kur e sheh verën brenda gotës, duke e rrotulluar lehtë, ke thirrur shqisën e të parit.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Reference: SKU001739

Publisher: Te tjere

Polina, Agim Hamiti

Review(s): 0

Title: PolinaOriginal: PolinaCategory: NovelAuthor: Agim HamitiPublisher: GEERYear: 2010Pgs. 418Weight: 0.44 kgISBN: 978-99956-88-96-7

Price ALL719.20 Regular price ALL899.00
More
There are not enough products in stock