All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Te jetosh ne ishull, Ben Blushi
  • Te jetosh ne ishull, Ben Blushi

Te jetosh ne ishull, Ben Blushi

SKU000472
Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Të jetosh në ishull
Original: Të jetosh në ishull
Category: Novel
Author: Ben Blushi
Publisher: Toena
Year: 2010
Pgs: 512
Weight: 0.391 kg
ISBN: 978-99943-1-579-6

Product Details
SKU000472

Data sheet

Supplier
Ben Blushi
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Te jetosh ne ishull, Ben Blushi

Te jetosh ne ishull, Ben Blushi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: OMBRA GVG

Ciklopi, Brajan Sukaj

Review(s): 0

Dhe vetëm në një botë të tillë, ku gjithçka është e mundur, djali i saj, kur të rritej, do të ishte i lirë të dilte e të bënte ç’të donte, pa u parë me sy të llahtarisur sikur të ishte një bishë e egër. Por jo në këtë botë. 

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In stock