All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Kandidati, Ben Blushi
  • Kandidati, Ben Blushi

Kandidati, Ben Blushi

Rating 
ALL1,000.00
ALL800.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Kandidati
Original: Kandidati
Category: Novel
Author: Ben Blushi
Publisher: UET Press
Year: 2015
Pgs: 218
Weight: 0.242 kg.
ISBN: 978-9928-190-58-1

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kandidati, Ben Blushi

Kandidati, Ben Blushi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Toena

Stinë pandemie, Fatos Kongoli

Review(s): 0

Zëdhënësi i policisë i përligji veprimet e kryera, duke përmendur se përdorimi i gazit lotsjellës- kështu tha ai dhe jo i lëndëve helmuese luftarake – ishte një praktikë e njohur edhe në vendet më të zhvilluara të BE-së, thënë ndryshe Bashkimi Europian. Tek dëgjoja zëdhënësin, vrava mendjen të gjeja se kujt i drejtohej ai; përfaqësuesve të nderuar të...

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In stock