All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Njeriu qe fliste me pemet, Irma Kurti
  • Njeriu qe fliste me pemet, Irma Kurti

Njeriu qe fliste me pemet, Irma Kurti

Rating 
ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Njeriu që fliste me pemët
Original: Njeriu që fliste me pemët
Category: Novel
Author: Irma Kurti
Publisher: Dudaj
Year: 2015
Pgs: 300
Weight: 0.253 kg.
ISBN: 978-99943-0-406-6

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Njeriu qe fliste me pemet, Irma Kurti

Njeriu qe fliste me pemet, Irma Kurti

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001668

Brand: Toena

Jonila, Njazi Bahiti

Review(s): 0

Title: JonilaOriginal: JonilaCategory: NovelAuthor: Njazi BahitiPublisher: ToenaYear: 2011Pgs. 200Weight: 0.25 kgISBN: 978-99943-1-719-6

Price ALL540.00 Regular price ALL600.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Albas

Infiniti Blu, Mimoza Hafizi

Review(s): 0

Romani u jep përgjigje pyetjeve rreth pafundësisë dhe përjetësisë. A është e pafundme Bota? Apo është thjesht një strukturë gjigante që diku përfundon? E si mbaron? Sa larg kemi mundur ta shohim me instrumentet tona?

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock