Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Yjet nuk vishen keshtu, Elvira Dones
  • Yjet nuk vishen keshtu, Elvira Dones

Yjet nuk vishen keshtu, Elvira Dones

SKU001114
Rating 

Title: Yjet nuk vishen kështu
Original: Yjet nuk vishen kështu
Category: Novel
Author: Elvira Dones
Publisher: Dudaj
Year: 2009
Pgs. 312
Weight: 0.27 kg
ISBN: 978-99943-0-129-4

ALL750.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Yjet nuk vishen kështu
Original: Yjet nuk vishen kështu
Category: Novel
Author: Elvira Dones
Publisher: Dudaj
Year: 2009
Pgs. 312
Weight: 0.27 kg
ISBN: 978-99943-0-129-4

Product Details
SKU001114
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Yjet nuk vishen keshtu, Elvira Dones

Yjet nuk vishen keshtu, Elvira Dones

Title: Yjet nuk vishen kështu
Original: Yjet nuk vishen kështu
Category: Novel
Author: Elvira Dones
Publisher: Dudaj
Year: 2009
Pgs. 312
Weight: 0.27 kg
ISBN: 978-99943-0-129-4

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000233

Brand: Cabej

Kufoma, Fatos Kongoli

Review(s): 0

Realitet që i ngjan makthit dhe makthe të pranishme po aq sa realiteti, në këtë atmosferë e çon ekzistencën personazhi i Kufomës.

Price ALL650.00
More
In Stock

Reference: 2601

Brand: Toena

Ku je, Flutura Acka

Review(s): 0

Title: Ku je?Original: Ku je?Category: NovelAuthor: Flutura AçkaPublisher: ToenaYear: 2009Pgs. 414Weight: 0.47 kgISBN: 978-99943-1-546-8

Price ALL1,200.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Dritëro

Njeriu me top, Dritëro Agolli

Review(s): 0

Një nga romanet më të lexuara të shkrimtarit Dritëro Agolli, Njeriu me top përshkruan përballjen e traditës zakonore shqiptare të hakmarrjes me botën e armëve moderne të Luftës së Dytë Botërore dhe trazirave e dilemave të njerëzve që përjetuan këto kohë.

Price ALL595.00 Regular price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU000672

Brand: Onufri

Vrasje ne Rrugen e Veriut, Ani Wilms

Review(s): 0

Title: Vrasje në Rrugën e VeriutOriginal: Vrasje në Rrugën e VeriutCategory: NovelAuthor: Ani WilmsPublisher: OnufriPgs. 240Weight: 0.311 kgISBN: 978-99943-42-16-7

Price ALL500.00
More
There are not enough products in stock