• Banner

Kryej eksperimentet, eksploro shpikjet dhe zbulo botën e shkencës, Grup Autorësh

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Kryej eksperimentet, eksploro shpikjet dhe zbulo botën e shkencës

Category: Educational

Author: Grup Autorësh

Publisher: Bota Shqiptare

Year: 2018

Pgs: 127

Weight: 0.605 kg

ISBN: 978-9928-00-263-1

This book is in Albanian

Product Details
Bota Shqiptare
16 other products in the same category:

Publisher: Mediaprint

Zbavitu me tabelat e shumëzimit, Jenny Ackland

(0)

Ndihmoje fëmijën duke u praktikuar në shtëpi. Ky libër me aktivitete për numrat është shkruar nga mësues të arsimit parashkollor. Puno së bashku me fëmijën duke ndjekur udhëzimet dhe nxite atë t'i përgjigjet pyetjeve, të plotësojë librin dhe të zbavitet duke mësuar.

Price ALL250
More
In stock

Publisher: Bota Shqiptare

Planeti ynë, Grup Autorësh

(0)

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm dhe figurave të jashtëzakonshme, ky koleksion plot ilustrime zbavitëse, është i përkryer për një qasje të parë drejt Trupit njerëzor, Nënës Natyrë, Botës së Fermës, Kafshëve familjare.

Price ALL700
More
In stock

Publisher: Albas

Shoqja ime ka sindromën Daun, Jennifer Moore-Mallinos

(0)

Le të flasim hapur! Kjo seri i nxit fëmijët të zbulojnë ndjenjat e tyre dhe të flasin hapur për gjërat që ata i shqetësojnë. Edhe fëmijët shumë të vegjël kanë shqetësimet, frikërat e tyre, prandaj këta libra janë shkruar dhe janë ilustruar veçanërisht për ta.

Price ALL550
More
In stock
chat Comments (0)