All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Me quajne Ismail Qemali, Luan Rama, Sulid Kasemi
  • Me quajne Ismail Qemali, Luan Rama, Sulid Kasemi

Me quajne Ismail Qemali, Luan Rama, Sulid Kasemi

Rating 
ALL550.00
ALL440.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Më quajnë Ismail Qemali
Category: Educational
Author: Luan Rama, Sulid Kasemi
Publisher: Albas
Year: 2016
Pgs: 64
Weight: 0.167 kg.
ISBN: 978-9928-02-809-9

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Me quajne Ismail Qemali, Luan Rama, Sulid Kasemi

Me quajne Ismail Qemali, Luan Rama, Sulid Kasemi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Mësimet e para, Zotëro lapsin

Review(s): 0

Ky libër ka një laps të veçantë. Merreni në dorë dhe mësoni ta zotëroni dale ngadalë, duke ndjekur vijat e ndërprera dhe duke plotësuar figurat.Vogëlushë të dashur, kjo është një mënyrë e shkëlqyer që të mësoni të shkruani për here të parë!

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In stock

Publisher: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit

Review(s): 0

Libri “Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi tabelën e shumëzimit duke përdorur këtë libër ndërveprues. 

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Reference: 2279

Publisher: Extra

Provo veten 5, Albana Tare (Kadiu)

Review(s): 0

Title: Provo veten 5 ! Mua më ke pranë!Original: Provo veten 5 ! Mua më ke pranë!Category: Didactic bookAuthor: Albana Tare (Kadiu)Publisher: ExtraYear: 2011Pgs. 96Weight: 0.292 kgISBN: 978-99927-16-18-2

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock