All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve
  • Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve
  • Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve
  • Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve

Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve

Rating 
ALL550.00
ALL440.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Më quajnë Kristofor Kolombi
Original: Me llamo Cristóbal Colón
Category: Educational
Author: Fernando Garcès, Òscar Julve
Albanian translator: Viola Dona
Publisher: Albas
Year: 2014
Pgs: 64
Weight: 0.163 kg.
ISBN: 978-9292-35-44-4-2

Product Details
Albas
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve

Me quajne Kristofor Kolombi, Fernando Garces, Oscar Julve

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, shkronjat e mëdha të Alfabetit

Review(s): 0

Libri “Më mëso të shkruaj, shkronjat e mëdha të Alfabetit” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi shkronjat e mëdha të alfabetit duke përdorur këtë libër ndërveprues. 

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Libri i vajzave 3. Edhe me shume menyra, se si te behesh me e mira ne gjithcka,Tracey Turner

Review(s): 0

Title: Libri i vajzave 3. Edhe me shume menyra, se si te behesh me e mira ne gjithckaOriginal: The girls book 3, Even more ways to be the best at everythingCategory: PsychologyAuthor: Tracey TurnerAlbanian translator: Çeltina LloshiPublisher: DamoYear: 2013Pgs: 128Weight: 0.148 kgISBN: 9789951-642-06-4

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In stock