• Banner

Veprimi njerezor, Ludwig von Mises
  • Veprimi njerezor, Ludwig von Mises

Veprimi njerezor, Ludwig von Mises

ALL500
Quantity
In stock

Description

Title: Veprimi njerëzor, një traktat mbi ekonominë
Original: Human action
Category: Economy
Author: Ludwig von Mises
Albanian translator: Edlira Shuli
Publisher: ISP & Dita 2000
Year: 2005
Pgs: 232
Weight: 0.247 kg.
ISBN: 978-99956-92-01-8

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU001117

Publisher: Botimet Dudaj

Zhvillimi si liri, Amartya Sen

(0)

Sen propozon një teori të zhvillimit ekonomik global, që është e fuqishme, madhështore, dhe në të njëjtën kohë shumë e thjeshtë... Një punim frymëzues i njërit prej mjeshtërve të mëdhenj të shkencave shoqërore.

Price ALL800
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001456

Publisher: Papirus

Fundi i varferise, Jeffrey D. Sachs

(0)

Title: Fundi i varfërisë, Mundësitë ekonomike të kohës sonëOriginal: The end of poverty: Economic possibilities for our timeCategory: EconomicsAuthor: Jeffrey D. SachsAlbanian translator: Gjergj ErebaraPublisher: PapirusYear: 2010Pgs. 430Weight: 0.72 kgISBN: 978-999-56-808-4-8  

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU000923

Publisher: Papirus

Evropa Monetare, Gilles Jacoud

(0)

Title: Evropa monetare, euro dhe sistemi monetar evropianCategory: EconomicsAuthor: Gilles JacoudAlbanian translator: Adrian CiviciPublisher: PapirusYear: 2009Pgs. 224Weight: 0.381 kgISBN: 978-99943-976-6-2

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Baba i pasur, Babai i varfër, vol.1, Robert T. Kiyosaki, Sharon Lehter

(0)

"Babai i pasur, babai i varfër" do :-t'ua rrënojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për t'u bërë të pasur, ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burim financiar, t'u tregojë prindërve pse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për t'i mësuar fëmijët e tyre për paratë, t'u mësojë si t'i definoni burimet dhe shpenzimet financiare,...

Price ALL1,100
More
In stock
chat Comments (0)