• Banner

Fjalor Shqip - Serbisht, Hasan Cipuri
  • Fjalor Shqip - Serbisht, Hasan Cipuri

Fjalor Shqip - Serbisht, Hasan Cipuri

2146
£20.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Fjalor Shqip – Serbisht (hard cover)
Original: Fjalor Shqip – Serbisht
Category: Dictionary
Author: Hasan Çipuri
Publisher: Toena
Year: 2008
Pgs. 686
Weight: 1.161 kg.
ISBN: 978-99943-1-408-9

Product Details
2146
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

(0)

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price £8.46
More
Out-of-Stock

Publisher: Vernon Publishing

Speak albanian with confidence, Kathryn Church

(0)

Kathryn Church earned her Bachelor of Arts Degree in Spanish, Linguistics and Education from the University of Wisconsin and a Master of Arts degree from Arizona State University. She also studied French and several other languages. She had a language school in Arizona which taught more than 20 languages.

Price £26.92
More
In stock
chat Comments (0)