Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Shtatzania, Erifili Tili
  • Shtatzania, Erifili Tili

Shtatzania, Erifili Tili

SKU001925
Rating 
ALL1,000.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Shtatzania - Për çdo pyetje, një përgjigje
Original: Shtatzania - Për çdo pyetje, një përgjigje
Category: Medicine
Author: Dr. Erifili Tili
Publisher: Pegi
Year: 2011
Pgs. 258
Weight: 0.243 kg.
ISBN: 978-9928-124-22-7

Product Details
Pegi
SKU001925
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shtatzania, Erifili Tili

Shtatzania, Erifili Tili

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Fjalori i Marko Boçarit, Niko Stylos

Review(s): 0

Në këtë libër do të lexoni: 1 - Marko Boçari dhe fjalori i tij 2 - Pak fjalë për alfabetet arvanitase 3 - Gërmat toske ose epiroto-arvanitase 4 - Dorëshkrimi i Marko Boçarit 5 - Fjalor greqisht-arvanite e thjeshtë 6 - Fjalor avranite-greqisht 7 - Fjalë të greqishtes epirotase

Price ALL1,000.00
More
In stock