• Banner

Fjalor frazeologjik Ballkanik
  • Fjalor frazeologjik Ballkanik

Fjalor frazeologjik Ballkanik

SKU001070
ALL650
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Fjalor frazeologjik ballkanik, me rreth 5 mijë njësi në pesë gjuhë
Original: Fjalor frazeologjik ballkanik, me rreth 5 mijë njësi në pesë gjuhë
Category: Dictionary
Author: J. Thomai, Xh. Lloshi, R. Hristova, K. Qiriazati, A. Melonashi
Publisher: Dituria
Year: 1999
Pgs. 352
Weight: 0.651 kg.
ISBN: 978-99927-31-72-9

Product Details
SKU001070
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

(0)

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price ALL1,100
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)