• Banner

Gatimi i perditshem shpejt dhe mire, Tatiana Sini
  • Gatimi i perditshem shpejt dhe mire, Tatiana Sini

Gatimi i perditshem shpejt dhe mire, Tatiana Sini

SKU000585
ALL250
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Gatimi i përditshëm shpejt dhe mirë
Original: Gatimi i përditshëm shpejt dhe mirë
Category: Cooking, albanian cooking
Author: Tatiana Sini
Publisher: OMSCA-1
Year: 2003
Pgs. 144
Weight: 0.121 kg

Product Details
SKU000585
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Kuzhina për çdo familje sot

(0)

Kuzhina sot për çdo familje është libër kuzhine i përkthyer, i cili përmban 400 receta mjaft të vlefshme për të gjithë ata që duan dhe adhurojnë gatimin. Në libër recetat janë vendosur në mënyrë të përshkallëzuar, duke filluar që nga antipastat dhe ushqimet e lehta, supat, mënyra e mrekullueshme e gatimit të makaronave italiane, picat, vezët, peshku,...

Price £15.38
More
In stock

Reference: SKU002017

Publisher: Pegi

Si të kurohemi me ushqime, Ciro Vestita

(0)

Ciro Vestita është diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë në Piza në vitin 1976 dhe është specializuar në pediatri me temë diplome "Obeziteti infantil". Aktualisht punon si dietolog dhe filoterapist në Piza, Firence dhe Romë. Është përgjegjës i Klinikës së Fitoterapisë pranë Asli të Pizës.

Price £2.69
More
Out-of-Stock

Publisher: EDFA Botime

Receta gatimi, Irma Shagla

(0)

Title: Receta gatimi nga e gjithë bota, 333 + 1Original: Receta gatimi nga e gjithë bota, 333 + 1Category: CuisineAuthor: Irma ShaglaPublisher: EDFAYear: 2008Pgs. 280Weight: 0.283 kgISBN: 978-99927-74-56-8

Price £3.77
More
In stock
chat Comments (1)
Grade