All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Aliu dhe Ninoja, Kurban Said
  • Aliu dhe Ninoja, Kurban Said

Aliu dhe Ninoja, Kurban Said

SKU000952
Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Aliu dhe Ninoja
Original: Ali i Nino
Category: Novel
Author: Kurban Said
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: Omsca 1
Year: 2009
Pgs. 248
Weight: 0.289 kg.
ISBN: 978-99943-41-62-7

 

Product Details
OMSCA-1
SKU000952
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Aliu dhe Ninoja, Kurban Said

Aliu dhe Ninoja, Kurban Said

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2817

Brand: OMSCA-1

E pasqyruar tek ti, Sylvia Day

Review(s): 0

Title: E pasqyruar tek ti (Roman i serisë "Crossfire")Original: Reflected in youCategory: NovelAuthor: Sylvia DayAlbanian translator: Meril OrtiPublisher: Omsca- 1Year: 2012Pgs. 390Weight: 0.37 kg.ISBN: 978-992-81-3221-5  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock

Brand: Botart

Të pavdekshmit, Chloe Benjamin

Review(s): 0

Simoni, djaloshi flokëverdhë, ia mbath për në West Coast në kërkim të dashurisë në San Franciskon e viteve ‘80-të; ëndërrimtarja Klara bëhet një magjistare në Las Vegas dhe është e fiksuar me përzjerjen e realitetit dhe fantazisë; djali i madh Danieli përpiqet për të ruajtur sigurinë si mjek ushtarak; dhe Varya, e dhënë pas librave, ia ka kushtuar veten...

Price ALL1,170.00 Regular price ALL1,300.00
More
In stock

Vajza e Tifanisë, Deeanne Gist

Review(s): 0

Në një kohë kur Amerika zien nga përgatitjet për Panairin Botëror të vitit 1893, i cili organizohet në Çikago, trashëgimtari i perandorisë së bizhuterive, Luis Tifani, përfiton nga rasti për të prezantuar një kishëz me xhama me mozaikë, që bota nuk e ka parë asnjëherë.

Price ALL1,170.00 Regular price ALL1,300.00
More
In stock