All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Tri bijat e Eves, Elif Shafak
  • Tri bijat e Eves, Elif Shafak

Tri bijat e Eves, Elif Shafak

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Tri bijat e Evës
Original: Havva'nın Üç Kızı
Category: Novel
Author: Elif Shafak
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2018
Pgs: 464
Weight: 0.501 kg.
ISBN: 978-9928-00-298-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Tri bijat e Eves, Elif Shafak

Tri bijat e Eves, Elif Shafak

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2692

Brand: Dituria

Dashuri e paperfunduar, Katina Vlahu

Review(s): 0

Title: Dashuri e papërfunduarOriginal: Eρως ΗμίεργοςCategory: NovelAuthor: Katina VlahuAlbanian translator: Helisabeta CacoPublisher: DituriaYear: 2012Pgs. 75Weight: 0.11 kgISBN: 978-9928-103-53-6  

Price ALL270.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU000835

Brand: Papirus

Dervishi dhe Vdekja, Mesa Selimovic

Review(s): 0

Title: Dervishi dhe VdekjaOriginal: Derviš i SmrtCategory: NovelAuthor: Meša SelimovićAlbanian translator: Ben AndoniPublisher: PapirusYear: 2008Pgs. 480Weight: 0.58 kgISBN: 978-99943-976-3-1  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Botimet Dudaj

Requiem, një shajni, Antonio Tabucchi

Review(s): 0

Në një gjendje midis vetëdijes dhe pavetëdijes, midis përvojës së reales dhe perceptimit të ëndrrës, pa qenë fare në gjendje të shpjegojë si e qysh, të dielën e fundit të një korriku, një njeri e sheh veten në mes të ditës në një Lisbonë të shkretë dhe zharitëse.

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock